Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1947/1948

Z WikiZagłębie
(Przekierowano z 1947/48 Klasa A)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1947/48 Klasa A

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P Br+ Br-
1 Zagłębie Dąbrowa Górnicza 18 26 11 4 3 59 23
2 Sarmacja Będzin 18 26 11 4 3 50 28
3 Zagłębianka Będzin 18 21 9 3 6 53 31
4 RCKS Czeladź 18 20 8 4 6 50 37
5 RKU Sosnowiec 18 17 8 1 9 46 45
6 RKS Czarni Sosnowiec 18 16 6 4 8 39 46
7 Płomień Milowice 18 16 6 4 8 37 46
8 ZKSM Będzin 18 16 8 0 10 40 54
9 Cyklon Rogoźnik 18 14 5 4 9 34 54
10 Zew Niemce 18 8 2 4 12 17 61


M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Zagłębie Dąbrowa Górnicza - 1:3 1:1 1:1 5:2 3:1 6:1 10:1 6:1 3:0
2 Sarmacja Będzin 1:1 - 2:1 1:0 5:3 3:2 1:3 4:0 4:1 8:1
3 Zagłębianka Będzin 2:3 1:2 - 3:2 5:1 4:1 4:0 1:0 2:2 6:0
4 RCKS Czeladź 4:3 1:1 3:0 - 2:5 4:2 2:2 1:4 7:0 8:0
5 RKU Sosnowiec 0:2 2:5 2:1 6:1 - 1:1 2:3 1:0 7:2 3:0*
6 RKS Czarni Sosnowiec 0:2 3:3 1:6 2:1 1:3 - 4:4 2:4 3:1 1:1
7 Płomień Milowice 0:0 3:2 1:4 3:6 5:2 2:3 - 4:1 0:4 4:1
8 ZKSM Będzin 3:7 4:2 1:4 1:3 3:2 2:6 2:1 - 2:0 4:1
9 Cyklon Rogoźnik 2:1 1:3 4:4 2:2 2:1 2:3 2:1 2:6 - 5:1
10 Zew Niemce 0:4 0:0 5:4 1:2 2:3 0:3 0:0 3:2 1:1 -

WYNIKI

kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 7 września 1947 RKU Sosnowiec Zew Niemce nie odbył się
1 7 września 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin 1:3
1 7 września 1947 Cyklon Rogoźnik Zagłębianka Będzin 4:4
1 7 września 1947 Płomień Milowice RCKS Czeladź 3:6
1 7 września 1947 RKS Będzin Czarni Sosnowiec 2:6
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 14 września 1947 Zagłębianka Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:3
2 14 września 1947 Sarmacja Będzin RKU Sosnowiec nie odbył się
2 14 września 1947 RCKS Czeladź RKS Będzin nie odbył się
2 14 września 1947 Czarni Sosnowiec Cyklon Rogoźnik 3:1 (1:1)
2 14 września 1947 Płomień Milowice Zew Niemce nie odbył się
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 21 września 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Czarni Sosnowiec 3:1 (2:0)
3 21 września 1947 Zew Niemce Sarmacja Będzin 1:4 (1:2)
3 21 września 1947 RKU Sosnowiec Zagłębianka Będzin nie odbył się
3 21 września 1947 Cyklon Rogoźnik RCKS Czeladź 2:2 (2:2)
3 21 września 1947 RKS Będzin Płomień Milowice 2:1 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 28 września 1947 RCKS Czeladź Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:3 (2:2)
4 28 września 1947 Sarmacja Będzin Płomień Milowice 1:3 (0:2)
4 28 września 1947 Zagłębianka Będzin Zew Niemce 6:0 (1:0)
4 28 września 1947 Czarni Sosnowiec RKU Sosnowiec nie odbył się
4 28 września 1947 Cyklon Rogoźnik RKS Będzin 2:6 (2:3)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 5 października 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKS Będzin 10:1 (6:0)
5 5 października 1947 Sarmacja Będzin Zagłębianka Będzin 2:1 (2:0)
5 5 października 1947 RKU Sosnowiec RCKS Czeladź nie odbył się
5 5 października 1947 Zew Niemce Czarni Sosnowiec 0:3 (0:0)
5 5 października 1947 Płomień Milowice Cyklon Rogoźnik 0:4 (0:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 26 października 1947 Cyklon Rogoźnik Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1 (2:0)
6 26 października 1947 Czarni Sosnowiec Sarmacja Będzin 3:3 (-:-)
6 26 października 1947 Płomień Milowice Zagłębianka Będzin 1:4 (-:-)
6 26 października 1947 RCKS Czeladź Zew Niemce 8:0 (4:0)
6 26 października 1947 RKS Będzin RKU Sosnowiec 3:2 (-:-)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 2 listopada 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Płomień Milowice 6:1 (-:-)
7 2 listopada 1947 Sarmacja Będzin RCKS Czeladź 1:0 (-:0)
7 2 listopada 1947 Zagłębianka Będzin Czarni Sosnowiec 4:1 (2:1)
7 2 listopada 1947 RKU Sosnowiec Cyklon Rogoźnik 7:2 (-:-)
7 2 listopada 1947 Zew Niemce RKS Będzin 3:2 (-:-)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 9 listopada 1947 Zagłębie Dąbrowa Górnicza RKU Sosnowiec 5:2 (-:-)
8 9 listopada 1947 RKS Będzin Sarmacja Będzin 4:2 (2:2)
8 9 listopada 1947 RCKS Czeladź Zagłębianka Będzin 3:0 (-:0)
8 9 listopada 1947 Czarni Sosnowiec Płomień Milowice 4:4 (2:3)
8 9 listopada 1947 Cyklon Rogoźnik Zew Niemce 5:1
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 16 listopada 1947 Zew Niemce Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:4 (-:-)
9 16 listopada 1947 Sarmacja Będzin Cyklon Rogoźnik 4:1 (-:-)
9 16 listopada 1947 Zagłębianka Będzin RKS Będzin 1:0 (-:0)
9 16 listopada 1947 Czarni Sosnowiec RCKS Czeladź 2:1 (-:-)
9 16 listopada 1947 Płomień Milowice RKU Sosnowiec 5:2 (-:-)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 23 listopada 1947 Sarmacja Będzin RKU Sosnowiec 5:3 (3:1)
2 23 listopada 1947 RCKS Czeladź RKS Będzin 1:4 (1:2)
2 23 listopada 1947 Płomień Milowice Zew Niemce 4:1 (1:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 30 listopada 1947 Zew Niemce Sarmacja Będzin 0:0 (0:0)
3 30 listopada 1947 RKU Sosnowiec Zagłębianka Będzin 2:1 (2:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 7 grudnia 1947 Czarni Sosnowiec RKU Sosnowiec 1:3 (1:2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 14 grudnia 1947 RKU Sosnowiec Zew Niemce 3:0 wo
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 21 grudnia 1947 RKU Sosnowiec RCKS Czeladź 6:1 (3:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 21 marca 1948 Sarmacja Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 1:1 (1:1)
10 21 marca 1948 Zagłębianka Będzin Cyklon Rogoźnik 2:2 (1:0)
10 21 marca 1948 RCKS Czeladź Płomień Milowice 2:2 (2:1)
10 21 marca 1948 Zew Niemce RKU Sosnowiec 2:3 (-:-)
10 21 marca 1948 Czarni Sosnowiec ZKSM Będzin 2:4 (-:-)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 4 kwietnia 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zagłębianka Będzin 1:1 (1:1)
11 4 kwietnia 1948 RKU Sosnowiec Sarmacja Będzin 2:5 (0:1)
11 4 kwietnia 1948 ZKSM Będzin RCKS Czeladź 1:3 (1:2)
11 4 kwietnia 1948 Cyklon Rogoźnik Czarni Sosnowiec 2:3 (1:2)
11 4 kwietnia 1948 Zew Niemce Płomień Milowice 0:0 (0:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 11 kwietnia 1948 Czarni Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:2 (0:-)
12 11 kwietnia 1948 Sarmacja Będzin Zew Niemce 8:1 (-:-)
12 11 kwietnia 1948 Zagłębianka Będzin RKU Sosnowiec 5:1 (1:0)
12 11 kwietnia 1948 RCKS Czeladź Cyklon Rogoźnik 7:0 (2:0)
12 11 kwietnia 1948 Płomień Milowice ZKSM Będzin 4:1 (2:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 25 kwietnia 1948 ZKSM Będzin Zagłębie Dąbrowa Górnicza 3:7 (-:-)
13 25 kwietnia 1948 Zagłębianka Będzin Sarmacja Będzin 1:2 (0:2)
13 25 kwietnia 1948 RCKS Czeladź RKU Sosnowiec 2:5 (-:-)
13 25 kwietnia 1948 Czarni Sosnowiec Zew Niemce 1:1 (1:1)
13 25 kwietnia 1948 Cyklon Rogoźnik Płomień Milowice 2:1 (0:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 16 maja 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza RCKS Czeladź 1:1 (1:1)
14 16 maja 1948 Płomień Milowice Sarmacja Będzin 3:2 (-:-)
14 16 maja 1948 Zew Niemce Zagłębianka Będzin 5:4
14 16 maja 1948 RKU Sosnowiec Czarni Sosnowiec 1:1 (1:0)
14 16 maja 1948 ZKSM Będzin Cyklon Rogoźnik 2:0 (-:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 23 maja 1948 Płomień Milowice Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:0 (0:0)
15 23 maja 1948 RCKS Czeladź Sarmacja Będzin 1:1 (-:-)
15 23 maja 1948 Czarni Sosnowiec Zagłębianka Będzin 1:6 (0:3)
15 23 maja 1948 Cyklon Rogoźnik RKU Sosnowiec 2:1 (1:1)
15 23 maja 1948 ZKSM Będzin Zew Niemce 2:0
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 27 maja 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Cyklon Rogoźnik 6:1 (2:0)
16 27 maja 1948 Sarmacja Będzin Czarni Sosnowiec 3:2 (2:1)
16 27 maja 1948 Zagłębianka Będzin Płomień Milowice 4:0 (2:0)
16 27 maja 1948 Zew Niemce RCKS Czeladź 1:2 (0:1)
16 27 maja 1948 RKU Sosnowiec ZKSM Będzin 1:0 (0:0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 30 maja 1948 RKU Sosnowiec Zagłębie Dąbrowa Górnicza 0:2 (0:0)
17 30 maja 1948 16.00 Sarmacja Będzin ZKSM Będzin 4:0 (2:0)
17 30 maja 1948 Zagłębianka Będzin RCKS Czeladź 3:2 (-:-)
17 30 maja 1948 Płomień Milowice Czarni Sosnowiec 2:3 (1:1)
17 30 maja 1948 Zew Niemce Cyklon Rogoźnik 1:1 (1:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 6 czerwca 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Zew Niemce 3:0 (-:0)
18 6 czerwca 1948 Cyklon Rogoźnik Sarmacja Będzin 1:3 (1:2)
18 6 czerwca 1948 ZKSM Będzin Zagłębianka Będzin 1:4 (-:-)
18 6 czerwca 1948 RCKS Czeladź Czarni Sosnowiec 4:2 (-:-)
18 6 czerwca 1948 RKU Sosnowiec Płomień Milowice 2:3 (2:1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
baraż 10 czerwca 1948 Zagłębie Dąbrowa Górnicza Sarmacja Będzin 1:0 (1:0)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego