Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 1989/1990

Z WikiZagłębie
(Przekierowano z 1989/90 III liga grupa III)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

1989/90 III liga gr. III

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z R P +1 -1 Br+ Br-
1 Raków Częstochowa 38 65 21 11 6 12 75 20
2 GKS Tychy 38 60 22 8 8 9 1 75 32
3 Piast Nowa Ruda 38 58 23 6 9 6 65 27
4 Górnik Pszów 38 55 19 10 9 8 1 67 35
5 Bumar-Piast Gliwice 38 53 17 14 7 5 55 31
6 Chrobry Głogów 38 53 21 8 9 7 4 62 43
7 Górnik Knurów 38 44 17 7 14 5 2 57 45
8 Odra Opole 38 44 16 11 11 5 4 57 48
9 Carbo Gliwice 38 42 13 13 12 3 54 43
10 MK Górnik Katowice 38 41 13 15 10 2 2 47 40
11 Ślęza Wrocław 38 38 13 11 14 3 2 42 39
12 MCKS Czeladź 38 37 11 14 13 2 1 34 31
13 Naprzód Rydułtowy 38 35 13 10 15 5 6 49 49
14 Metal Kluczbork 38 34 12 12 14 1 3 31 41
15 Ruch Radzionków 38 32 11 10 17 2 2 31 43
16 ROW Rybnik 38 31 13 6 19 4 5 45 57
17 Kuźnia Jawor 38 24 9 11 18 1 6 32 58
18 Granica Bogatynia 38 7 6 9 23 14 27 90
19 Małapanew Ozimek 38 4 3 11 24 13 20 77
20 Victoria Świebodzice 38 3 6 5 27 14 24 100

Za zwycięstwo różnicą 3 i więcej bramek przyznawano 3 punkty, za porażkę w takich samych rozmiarach odejmowano punkt. Nie dotyczyło to walkowerów za które przyznawano 2 i 0 pkt.

W rundzie jesiennej występowała Victoria Wałbrzych, jej miejsce w lidze wiosną przejęła Victoria Świebodzice.

M-ce Nazwa klubu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
1 Raków Częstochowa - 0-0 1-0 4-0 1-1 4-0 1-1 4-0 0-0 4-1 1-0 0-0 1-0 3-0 2-0 1-0 1-1 6-1 6-0 5-0
2 GKS Tychy 2-0 - 2-2 2-2 3-1 0-0 2-1 1-1 2-0 2-1 1-1 2-0 3-0 2-0 2-0 4-2 5-1 4-0 5-0 3-0
3 Piast Nowa Ruda 0-1 5-2 - 1-1 0-0 1-0 1-0 1-0 1-1 1-0 2-0 2-0 4-0 0-1 1-0 2-0 2-0 5-0 2-1 8-0
4 Górnik Pszów 1-1 1-0 2-0 - 0-0 2-0 4-1 3-1 1-0 3-0 4-1 3-0 0-1 3-2 2-0 1-1 5-0 3-0* 3-0 5-1
5 Bumar-Piast Gliwice 0-0 0-1 2-0 1-3 - 2-1 2-0 1-1 3-1 1-3 0-0 0-0 0-0 3-0 3-1 3-0 3-0 6-1 4-3 2-0
6 Chrobry Głogów 1-1 1-0 2-1 2-1 2-2 - 1-4 3-0 2-0 1-1 2-1 0-0 2-2 4-1 5-2 3-0 2-0 4-1 1-1 2-1
7 Górnik Knurów 0-1 1-0 1-2 2-0 0-2 3-0 - 4-1 2-1 2-2 3-1 1-0 2-2 1-1 1-0 1-0 3-1 4-0 1-1 9-2
8 Odra Opole 2-1 3-2 0-1 0-0 2-0 0-1 2-0 - 0-0 0-0 2-1 1-6 4-0 3-1 2-0 2-1 3-0 0-0 3-0 1-1
9 Carbo Gliwice 4-4 1-0 1-2 0-0 0-1 3-2 1-1 0-0 - 1-1 1-0 4-2 4-1 1-1 2-0 2-0 3-2 4-4 2-0 6-0
10 MK Górnik Katowice 0-0 0-2 1-1 2-1 1-1 2-1 2-2 3-1 1-1 - 2-1 3-1 0-0 1-0 1-1 2-0 1-0 5-1 3-0 3-2
11 Ślęza Wrocław 1-0 0-1 0-1 1-1 1-1 3-0 1-0 2-1 2-0 2-1 - 1-0 3-0 0-2 1-0 2-2 1-1 7-1 0-0 3-1
12 MCKS Czeladź 1-0 0-1 2-1 2-2 0-0 0-1 0-1 0-0 0-1 0-0 0-0 - 0-0 1-0 0-0 1-0 1-1 2-0 0-0 2-0
13 Naprzód Rydułtowy 0-4 1-1 1-2 1-0 1-2 0-1 5-0 2-3 1-1 1-1 0-1 1-1 - 1-0 2-0 5-0 1-0 4-0 3-0 5-0
14 Metal Kluczbork 0-2 3-2 0-1 2-1 0-0 1-2 2-1 1-0 1-0 1-0 1-1 1-0 0-0 - 0-0 2-4 1-0 1-1 3-0 0-0
15 Ruch Radzionków 0-3 3-1 1-0 0-2 1-0 0-0 1-0 3-4 0-0 0-0 3-0 2-1 2-0 0-0 - 3-2 1-0 1-0 1-1 3-0
16 ROW Rybnik 0-1 1-4 2-2 0-1 1-0 1-2 1-0 3-6 2-1 1-0 1-0 0-1 2-3 0-0 1-0 - 3-1 3-0 4-1 1-0
17 Kuźnia Jawor 1-0 0-3 1-0 1-1 2-2 0-3 0-2 0-1 1-3 1-1 2-1 1-1 2-1 0-0 1-0 0-0 - 3-1 2-0 3-0
18 Granica Bogatynia 1-0 0-3 0-3 0-5 0-1 1-3 2-0 1-1 1-0 2-1 0-0 1-2 0-1 0-0 3-2 0-3 0-0 - 1-1 0-1
19 Małapanew Ozimek 0-3 0-0 0-5 2-0 0-3 0-1 0-1 1-1 0-3 1-0 1-2 0-4 1-2 3-1 0-0 0-0 2-2 0-2 - 0-2
20 Victoria Świebodzice 1-8 0-5 1-2 3-0* 1-2 1-4 0-1 0-5 2-1 0-1 0-0 0-3* 2-1 0-1 0-0 0-3 0-1 1-1 1-0 -
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 29/30 lipca 1989 Naprzód Rydułtowy Raków Częstochowa 0-4 (0-3)
1 29/30 lipca 1989 GKS Tychy Górnik Knurów 2-1 (2-0)
1 29/30 lipca 1989 MK Górnik Katowice Piast Nowa Ruda 1-1 (1-0)
1 29/30 lipca 1989 Małapanew Ozimek Górnik Pszów 2-0 (1-0)
1 29/30 lipca 1989 Victoria Wałbrzych Bumar Gliwice 1-2 (1-0)
1 29/30 lipca 1989 Carbo Gliwice Chrobry Głogów 3-2 (1-1)
1 29/30 lipca 1989 Ślęza Wrocław ROW Rybnik 2-2 (1-0)
1 29/30 lipca 1989 Ruch Radzionków MCKS Czeladź 2-1 (1-0)
1 29/30 lipca 1989 Metal Kluczbork Kuźnia Jawor 1-0 (0-0)
1 29/30 lipca 1989 Granica Bogatynia Odra Opole przełożony
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
2 2 sierpnia 1989 Raków Częstochowa MK Górnik Katowice 4-1 (2-0)
2 2 sierpnia 1989 Chrobry Głogów GKS Tychy 1-0 (1-0)
2 2 sierpnia 1989 Piast Nowa Ruda Carbo Gliwice 1-1 (1-0)
2 2 sierpnia 1989 Górnik Pszów Metal Kluczbork 3-2 (2-0)
2 2 sierpnia 1989 Bumar Gliwice Małapanew Ozimek 4-3 (2-1)
2 2 sierpnia 1989 Górnik Knurów Ślęza Wrocław 3-1 (3-1)
2 2 sierpnia 1989 Odra Opole Victoria Wałbrzych 1-1 (0-1)
2 2 sierpnia 1989 MCKS Czeladź ROW Rybnik 1-0 (1-0)
2 2 sierpnia 1989 Kuźnia Jawor Naprzód Rydułtowy 2-1 (1-0)
2 2 sierpnia 1989 Ruch Radzionków Granica Bogatynia 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
3 5/6 sierpnia 1989 Carbo Gliwice Raków Częstochowa 4-4 (1-2)
3 5/6 sierpnia 1989 GKS Tychy Piast Nowa Ruda 2-2 (1-1)
3 5/6 sierpnia 1989 Naprzód Rydułtowy Górnik Pszów 1-0 (1-0)
3 5/6 sierpnia 1989 Metal Kluczbork Bumar Gliwice 0-0 (0-0)
3 5/6 sierpnia 1989 Ślęza Wrocław Chrobry Głogów 3-0 (1-0)
3 5/6 sierpnia 1989 ROW Rybnik Górnik Knurów 1-0 (0-0)
3 5/6 sierpnia 1989 Małapanew Ozimek Odra Opole 1-1 (1-0)
3 5/6 sierpnia 1989 MK Górnik Katowice Kuźnia Jawor 1-0 (0-0)
3 5/6 sierpnia 1989 Granica Bogatynia MCKS Czeladź 1-2 (1-0)
3 5/6 sierpnia 1989 Victoria Wałbrzych Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
1 9 sierpnia 1989 Granica Bogatynia Odra Opole 1-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
4 12/13 sierpnia 1989 Raków Częstochowa GKS Tychy 0-0 (0-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2-0 (1-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Górnik Pszów MK Górnik Katowice 3-0 (3-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Bumar Gliwice Naprzód Rydułtowy 0-0 (0-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Chrobry Głogów ROW Rybnik 3-0 (0-0)
4 12/13 sierpnia 1989 MCKS Czeladź Górnik Knurów 0-1 (0-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Odra Opole Metal Kluczbork 3-1 (0-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Kuźnia Jawor Carbo Gliwice 1-3 (1-1)
4 12/13 sierpnia 1989 Ruch Radzionków Małapanew Ozimek 1-1 (1-0)
4 12/13 sierpnia 1989 Granica Bogatynia Victoria Wałbrzych 0-1 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
5 19/20 sierpnia 1989 Ślęza Wrocław Raków Częstochowa 1-0 (0-0)
5 19/20 sierpnia 1989 GKS Tychy Kuźnia Jawor 5-1 (3-1)
5 19/20 sierpnia 1989 ROW Rybnik Piast Nowa Ruda 2-2 (0-0)
5 19/20 sierpnia 1989 Carbo Gliwice Górnik Pszów 0-0 (0-0)
5 19/20 sierpnia 1989 MK Górnik Katowice Bumar Gliwice 1-1 (0-0)
5 19/20 sierpnia 1989 Górnik Knurów Chrobry Głogów 3-0 (2-0)
5 19/20 sierpnia 1989 Naprzód Rydułtowy Odra Opole 2-3 (1-3)
5 19/20 sierpnia 1989 Victoria Wałbrzych MCKS Czeladź 0-3 wo
5 19/20 sierpnia 1989 Metal Kluczbork Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
5 19/20 sierpnia 1989 Małapanew Ozimek Granica Bogatynia 0-2 (0-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
6 26/27 sierpnia 1989 Raków Częstochowa ROW Rybnik 1-0 (0-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Górnik Pszów GKS Tychy 1-0 (0-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Piast Nowa Ruda Górnik Knurów 1-0 (0-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Bumar Gliwice Carbo Gliwice 3-1 (2-0)
6 26/27 sierpnia 1989 MCKS Czeladź Chrobry Głogów 0-1 (0-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Odra Opole MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Kuźnia Jawor Ślęza Wrocław 2-1 (1-1)
6 26/27 sierpnia 1989 Ruch Radzionków Naprzód Rydułtowy 2-0 (1-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Granica Bogatynia Metal Kluczbork 0-0 (0-0)
6 26/27 sierpnia 1989 Victoria Wałbrzych Małapanew Ozimek 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
7 2/3 września 1989 Górnik Knurów Raków Częstochowa 0-1 (0-1)
7 2/3 września 1989 GKS Tychy Bumar Gliwice 3-1 (0-0)
7 2/3 września 1989 Chrobry Głogów Piast Nowa Ruda 2-1 (0-0)
7 2/3 września 1989 Ślęza Wrocław Górnik Pszów 1-1 (1-0)
7 2/3 września 1989 Carbo Gliwice Odra Opole 0-0 (0-0)
7 2/3 września 1989 MK Górnik Katowice Ruch Radzionków 1-1 (1-0)
7 2/3 września 1989 Małapanew Ozimek MCKS Czeladź 0-4 (0-1)
7 2/3 września 1989 Naprzód Rydułtowy Granica Bogatynia 4-0 (1-0)
7 2/3 września 1989 Metal Kluczbork Victoria Wałbrzych 0-0 (0-0)
7 2/3 września 1989 ROW Rybnik Kuźnia Jawor 3-1 (1-1)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
8 13 września 1989 Raków Częstochowa Chrobry Głogów 4-0 (2-0)
8 13 września 1989 Odra Opole GKS Tychy 3-2 (2-0)
8 13 września 1989 MCKS Czeladź Piast Nowa Ruda 2-1 (1-1)
8 13 września 1989 Górnik Pszów ROW Rybnik 1-1 (0-1)
8 13 września 1989 Bumar Gliwice Ślęza Wrocław 0-0 (0-0)
8 13 września 1989 Kuźnia Jawor Górnik Knurów 0-2 (0-1)
8 13 września 1989 Ruch Radzionków Carbo Gliwice 0-0 (0-0)
8 13 września 1989 Granica Bogatynia MK Górnik Katowice 2-1 (1-0)
8 13 września 1989 Victoria Wałbrzych Naprzód Rydułtowy 2-1 (1-0)
8 13 września 1989 Małapanew Ozimek Metal Kluczbork 3-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
9 16/17 września 1989 Piast Nowa Ruda Raków Częstochowa 0-1 (0-0)
9 16/17 września 1989 GKS Tychy Ruch Radzionków 2-0 (0-0)
9 16/17 września 1989 Górnik Knurów Górnik Pszów 2-0 (1-0)
9 16/17 września 1989 ROW Rybnik Bumar Gliwice 1-0 (1-0)
9 16/17 września 1989 Chrobry Głogów Kuźnia Jawor 2-0 (1-0)
9 16/17 września 1989 Ślęza Wrocław Odra Opole 2-1 (1-0)
9 16/17 września 1989 Carbo Gliwice Granica Bogatynia 4-4 (1-1)
9 16/17 września 1989 MK Górnik Katowice Victoria Wałbrzych 3-2 (1-2)
9 16/17 września 1989 Metal Kluczbork MCKS Czeladź 1-0 (0-0)
9 16/17 września 1989 Naprzód Rydułtowy Małapanew Ozimek 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
10 23/24 września 1989 MCKS Czeladź Raków Częstochowa 1-0 (0-0)
10 23/24 września 1989 Granica Bogatynia GKS Tychy 0-3 (0-3)
10 23/24 września 1989 Kuźnia Jawor Piast Nowa Ruda 1-0 (1-0)
10 23/24 września 1989 Górnik Pszów Chrobry Głogów 2-0 (2-0)
10 23/24 września 1989 Bumar Gliwice Górnik Knurów 2-0 (1-0)
10 23/24 września 1989 Odra Opole ROW Rybnik 2-1 (2-0)
10 23/24 września 1989 Victoria Wałbrzych Carbo Gliwice 2-1 (1-1)
10 23/24 września 1989 Małapanew Ozimek MK Górnik Katowice 1-0 (1-0)
10 23/24 września 1989 Ruch Radzionków Ślęza Wrocław 3-0 (2-0)
10 23/24 września 1989 Metal Kluczbork Naprzód Rydułtowy 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
11 27 września 1989 Raków Częstochowa Kuźnia Jawor 1-1 (0-1)
11 27 września 1989 GKS Tychy Victoria Wałbrzych 3-0 (1-0)
11 27 września 1989 Piast Nowa Ruda Górnik Pszów 1-1 (1-0)
11 27 września 1989 Chrobry Głogów Bumar Gliwice 2-2 (0-0)
11 27 września 1989 Górnik Knurów Odra Opole 4-1 (3-0)
11 27 września 1989 Carbo Gliwice Małapanew Ozimek 2-0 (0-0)
11 27 września 1989 MK Górnik Katowice Metal Kluczbork 1-0 (0-0)
11 27 września 1989 Ślęza Wrocław Granica Bogatynia 7-1 (2-0)
11 27 września 1989 Naprzód Rydułtowy MCKS Czeladź 1-1 (0-0)
11 27 września 1989 ROW Rybnik Ruch Radzionków 1-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
12 1 października 1989 15.30 Górnik Pszów Raków Częstochowa 1-1 (1-0)
12 Małapanew Ozimek GKS Tychy 0-0 (0-0)
12 1 października 1989 11.00 Bumar Gliwice Piast Nowa Ruda 2-0 (0-0)
12 Odra Opole Chrobry Głogów 0-1 (0-0)
12 1 października 1989 15.00 Ruch Radzionków Górnik Knurów 1-0 (0-0)
12 Metal Kluczbork Carbo Gliwice 1-0 (0-0)
12 1 października 1989 11.00 Naprzód Rydułtowy MK Górnik Katowice 1-1 (0-1)
12 Victoria Wałbrzych Ślęza Wrocław 0-0 (0-0)
12 1 października 1989 15.30 MCKS Czeladź Kuźnia Jawor 1-1 (1-1)
12 Granica Bogatynia ROW Rybnik 0-3 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
13 7/8 października 1989 Raków Częstochowa Bumar Gliwice 1-1 (0-0)
13 7/8 października 1989 GKS Tychy Metal Kluczbork 2-0 (1-0)
13 7/8 października 1989 Piast Nowa Ruda Odra Opole 1-0 (1-0)
13 7/8 października 1989 Kuźnia Jawor Górnik Pszów 1-1 (0-0)
13 7/8 października 1989 Chrobry Głogów Ruch Radzionków 5-2 (1-1)
13 7/8 października 1989 Górnik Knurów Granica Bogatynia 4-0 (1-0)
13 7/8 października 1989 Carbo Gliwice Naprzód Rydułtowy 4-1 (2-0)
13 7/8 października 1989 MK Górnik Katowice MCKS Czeladź 3-1 (1-0)
13 7/8 października 1989 Ślęza Wrocław Małapanew Ozimek 0-0 (0-0)
13 7/8 października 1989 ROW Rybnik Victoria Wałbrzych 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
14 14/15 października 1989 Odra Opole Raków Częstochowa 2-1 (2-0)
14 14/15 października 1989 Naprzód Rydułtowy GKS Tychy 1-1 (1-0)
14 14/15 października 1989 Ruch Radzionków Piast Nowa Ruda 1-0 (0-0)
14 14/15 października 1989 MCKS Czeladź Górnik Pszów 2-2 (2-2)
14 14/15 października 1989 Bumar Gliwice Kuźnia Jawor 3-0 (1-0)
14 14/15 października 1989 Granica Bogatynia Chrobry Głogów 1-3 (0-0)
14 14/15 października 1989 Victoria Wałbrzych Górnik Knurów 0-1 (0-0)
14 14/15 października 1989 MK Górnik Katowice Carbo Gliwice 1-1 (1-0)
14 14/15 października 1989 Metal Kluczbork Ślęza Wrocław 1-1 (1-0)
14 14/15 października 1989 Małapanew Ozimek ROW Rybnik 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
15 21/22 października 1989 Raków Częstochowa Ruch Radzionków 2-0 (1-0)
15 21/22 października 1989 GKS Tychy MK Górnik Katowice 2-1 (0-1)
15 21/22 października 1989 Piast Nowa Ruda Granica Bogatynia 5-0 (2-0)
15 21/22 października 1989 Górnik Pszów Bumar Gliwice 0-0 (0-0)
15 21/22 października 1989 Chrobry Głogów Victoria Wałbrzych 2-1 (1-1)
15 21/22 października 1989 Górnik Knurów Małapanew Ozimek 1-1 (0-1)
15 21/22 października 1989 Kuźnia Jawor Odra Opole 0-1 (0-1)
15 21/22 października 1989 Carbo Gliwice MCKS Czeladź 4-2 (3-1)
15 21/22 października 1989 Ślęza Wrocław Naprzód Rydułtowy 3-0 (1-0)
15 21/22 października 1989 ROW Rybnik Metal Kluczbork 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
16 28/29 października 1989 Granica Bogatynia Raków Częstochowa 1-0 (0-0)
16 28/29 października 1989 Carbo Gliwice GKS Tychy 1-0 (0-0)
16 28/29 października 1989 Victoria Wałbrzych Piast Nowa Ruda 1-2 (0-1)
16 28/29 października 1989 Odra Opole Górnik Pszów 0-0 (0-0)
16 28/29 października 1989 MCKS Czeladź Bumar Gliwice 0-0 (0-0)
16 28/29 października 1989 Małapanew Ozimek Chrobry Głogów 0-1 (0-0)
16 28/29 października 1989 Metal Kluczbork Górnik Knurów 2-1 (0-1)
16 28/29 października 1989 MK Górnik Katowice Ślęza Wrocław 2-1 (1-0)
16 28/29 października 1989 Naprzód Rydułtowy ROW Rybnik 5-0 (2-0)
16 28/29 października 1989 Ruch Radzionków Kuźnia Jawor 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
17 4/5 listopada 1989 Raków Częstochowa Victoria Wałbrzych 5-0 (2-0)
17 4/5 listopada 1989 GKS Tychy MCKS Czeladź 2-0 (1-0)
17 4/5 listopada 1989 Piast Nowa Ruda Małapanew Ozimek 2-1 (0-0)
17 4/5 listopada 1989 Górnik Pszów Ruch Radzionków 2-0 (1-0)
17 4/5 listopada 1989 Bumar Gliwice Odra Opole 1-1 (0-0)
17 4/5 listopada 1989 Chrobry Głogów Metal Kluczbork 4-1 (0-0)
17 4/5 listopada 1989 Górnik Knurów Naprzód Rydułtowy 2-2 (1-0)
17 4/5 listopada 1989 Ślęza Wrocław Carbo Gliwice 2-0 (1-0)
17 4/5 listopada 1989 ROW Rybnik MK Górnik Katowice 1-0 (0-0)
17 4/5 listopada 1989 Kuźnia Jawor Granica Bogatynia 3-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
18 11/12 listopada 1989 Małapanew Ozimek Raków Częstochowa 0-3 (0-2)
18 11/12 listopada 1989 GKS Tychy Ślęza Wrocław 1-1 (0-1)
18 11/12 listopada 1989 Metal Kluczbork Piast Nowa Ruda 0-1 (0-1)
18 11/12 listopada 1989 Granica Bogatynia Górnik Pszów 0-5 (0-2)
18 11/12 listopada 1989 Ruch Radzionków Bumar Gliwice 1-0 (0-0)
18 11/12 listopada 1989 Naprzód Rydułtowy Chrobry Głogów 0-1 (0-0)
18 11/12 listopada 1989 MK Górnik Katowice Górnik Knurów 2-2 (0-0)
18 11/12 listopada 1989 MCKS Czeladź Odra Opole 0-0 (0-0)
18 11/12 listopada 1989 Carbo Gliwice ROW Rybnik 2-0 (0-0)
18 11/12 listopada 1989 Victoria Wałbrzych Kuźnia Jawor 0-1 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
19 18/19 listopada 1989 Raków Częstochowa Metal Kluczbork 3-0 (1-0)
19 18/19 listopada 1989 ROW Rybnik GKS Tychy 1-4 (1-1)
19 18/19 listopada 1989 Piast Nowa Ruda Naprzód Rydułtowy 4-0 (1-0)
19 18/19 listopada 1989 Górnik Pszów Victoria Wałbrzych 5-1 (2-0)
19 18/19 listopada 1989 Bumar Gliwice Granica Bogatynia 6-1 (2-1)
19 18/19 listopada 1989 Chrobry Głogów MK Górnik Katowice 1-1 (0-0)
19 18/19 listopada 1989 Górnik Knurów Carbo Gliwice 2-1 (1-1)
19 18/19 listopada 1989 Odra Opole Ruch Radzionków 2-0 (0-0)
19 18/19 listopada 1989 Ślęza Wrocław MCKS Czeladź 1-0 (0-0)
19 18/19 listopada 1989 Kuźnia Jawor Małapanew Ozimek 2-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
20 11 marca 1990 11.00 Raków Częstochowa Naprzód Rydułtowy 1-0 (1-0)
20 10 marca 1990 14.00 Górnik Knurów GKS Tychy 1-0 (0-0)
20 Piast Nowa Ruda MK Górnik Katowice 1-0 (0-0)
20 Górnik Pszów Małapanew Ozimek 3-0 (3-0)
20 10 marca 1990 11.00 Bumar Gliwice Victoria Świebodzice 2-0 (1-0)
20 Chrobry Głogów Carbo Gliwice 2-0 (1-0)
20 Odra Opole Granica Bogatynia 0-0 (0-0)
20 10 marca 1990 15.00 ROW Rybnik Ślęza Wrocław 1-0 (1-0)
20 11 marca 1990 11.00 MCKS Czeladź Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
20 Kuźnia Jawor Metal Kluczbork 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
21 17 marca 1990 15.00 MK Górnik Katowice Raków Częstochowa 0-0 (0-0)
21 17 marca 1990 14.30 GKS Tychy Chrobry Głogów 0-0 (0-0)
21 18 marca 1990 15.00 Carbo Gliwice Piast Nowa Ruda 1-2 (0-1)
21 Metal Kluczbork Górnik Pszów 2-1 (1-1)
21 Małapanew Ozimek Bumar Gliwice 0-3 (0-2)
21 Ślęza Wrocław Górnik Knurów 1-0 (1-0)
21 Victoria Świebodzice Odra Opole 0-5 (0-2)
21 17 marca 1990 15.00 ROW Rybnik MCKS Czeladź 0-1 (0-0)
21 18 marca 1990 15.00 Naprzód Rydułtowy Kuźnia Jawor 1-0 (1-0)
21 Granica Bogatynia Ruch Radzionków 3-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
22 24 marca 1990 15.30 Raków Częstochowa Carbo Gliwice 0-0 (0-0)
22 Piast Nowa Ruda GKS Tychy 5-2 (1-1)
22 24 marca 1990 15.00 Górnik Pszów Naprzód Rydułtowy 0-1 (0-1)
22 24 marca 1990 11.00 Bumar Gliwice Metal Kluczbork 3-0 (2-0)
22 Chrobry Głogów Ślęza Wrocław 2-1 (1-1)
22 24 marca 1990 14.30 Górnik Knurów ROW Rybnik 1-0 (0-0)
22 Odra Opole Małapanew Ozimek 3-0 (3-0)
22 Kuźnia Jawor MK Górnik Katowice 1-1 (1-0)
22 25 marca 1990 15.00 MCKS Czeladź Granica Bogatynia 2-0 (2-0)
22 25 marca 1990 11.00 Ruch Radzionków Victoria Świebodzice 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
23 31 marca 1990 14.30 GKS Tychy Raków Częstochowa 2-0 (1-0)
23 Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 0-1 (0-0)
23 1 kwietnia 1990 11.00 MK Górnik Katowice Górnik Pszów 2-1 (0-1)
23 1 kwietnia 1990 11.00 Naprzód Rydułtowy Bumar Gliwice 1-2 (0-0)
23 31 marca 1990 15.30 ROW Rybnik Chrobry Głogów 1-2 (0-1)
23 31 marca 1990 15.00 Górnik Knurów MCKS Czeladź 1-0 (0-0)
23 Metal Kluczbork Odra Opole 1-0 (0-0)
23 31 marca 1990 15.00 Carbo Gliwice Kuźnia Jawor 3-2 (2-1)
23 Małapanew Ozimek Ruch Radzionków 0-0 (0-0)
23 Victoria Świebodzice Granica Bogatynia 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
24 7 kwietnia 1990 16.00 Raków Częstochowa Ślęza Wrocław 1-0 (1-0)
24 Kuźnia Jawor GKS Tychy 0-3 (0-2)
24 Piast Nowa Ruda ROW Rybnik 2-0 (1-0)
24 7 kwietnia 1990 15.00 Górnik Pszów Carbo Gliwice 1-0 (1-0)
24 7 kwietnia 1990 11.00 Bumar Gliwice MK Górnik Katowice 1-3 (0-2)
24 Chrobry Głogów Górnik Knurów 1-4 (0-0)
24 Odra Opole Naprzód Rydułtowy 4-0 (3-0)
24 8 kwietnia 1990 15.30 MCKS Czeladź Victoria Świebodzice 2-0 (1-0)
24 7 kwietnia 1990 15.30 Ruch Radzionków Metal Kluczbork 0-0 (0-0)
24 Granica Bogatynia Małapanew Ozimek 1-1 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
25 14 kwietnia 1990 15.30 ROW Rybnik Raków Częstochowa 0-1 (0-1)
25 14 kwietnia 1990 15.30 GKS Tychy Górnik Pszów 2-2 (1-0)
25 14 kwietnia 1990 15.00 Górnik Knurów Piast Nowa Ruda 1-2 (0-1)
25 14 kwietnia 1990 15.30 Carbo Gliwice Bumar Gliwice 0-1 (0-0)
25 Chrobry Głogów MCKS Czeladź 0-0 (0-0)
25 14 kwietnia 1990 12.00 MK Górnik Katowice Odra Opole 3-1 (2-0)
25 Ślęza Wrocław Kuźnia Jawor 1-1 (0-1)
25 15 kwietnia 1990 15.00 Naprzód Rydułtowy Ruch Radzionków 2-0 (1-0)
25 Metal Kluczbork Granica Bogatynia 1-1 (0-0)
25 Małapanew Ozimek Victoria Świebodzice 0-2 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
26 21 kwietnia 1990 16.00 Raków Częstochowa Górnik Knurów 1-1 (0-0)
26 21 kwietnia 1990 16.00 Bumar Gliwice GKS Tychy 0-1 (0-0)
26 Piast Nowa Ruda Chrobry Głogów 1-0 (1-0)
26 21 kwietnia 1990 15.30 Górnik Pszów Ślęza Wrocław 4-1 (1-0)
26 Odra Opole Carbo Gliwice 0-0 (0-0)
26 21 kwietnia 1990 16.00 Ruch Radzionków MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
26 22 kwietnia 1990 11.00 MCKS Czeladź Małapanew Ozimek 0-0 (0-0)
26 Granica Bogatynia Naprzód Rydułtowy 0-1 (0-0)
26 Victoria Świebodzice Metal Kluczbork 0-1 (0-0)
26 Kuźnia Jawor ROW Rybnik 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 25 kwietnia 1990 Górnik Pszów MCKS Czeladź 3-0 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
27 Chrobry Głogów Raków Częstochowa 1-1 (0-0)
27 28 kwietnia 1990 15.30 GKS Tychy Odra Opole 1-1 (1-0)
27 Piast Nowa Ruda MCKS Czeladź 2-0 (1-0)
27 29 kwietnia 1990 11.00 ROW Rybnik Górnik Pszów 0-1 (0-1)
27 Ślęza Wrocław Bumar Gliwice 1-1 (1-0)
27 28 kwietnia 1990 15.30 Górnik Knurów Kuźnia Jawor 3-1 (1-1)
27 28 kwietnia 1990 15.30 Carbo Gliwice Ruch Radzionków 2-0 (0-0)
27 29 kwietnia 1990 11.00 MK Górnik Katowice Granica Bogatynia 5-1 (5-1)
27 28 kwietnia 1990 15.00 Naprzód Rydułtowy Victoria Świebodzice 5-0 (5-0)
27 Metal Kluczbork Małapanew Ozimek 3-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
28 5 maja 1990 16.30 Raków Częstochowa Piast Nowa Ruda 1-0 (0-0)
28 5 maja 1990 16.30 Ruch Radzionków GKS Tychy 3-1 (0-1)
28 5 maja 1990 16.00 Górnik Pszów Górnik Knurów 4-1 (2-1)
28 5 maja 1990 16.30 Bumar Gliwice ROW Rybnik 3-0 (0-0)
28 Kuźnia Jawor Chrobry Głogów 0-3 (0-0)
28 Odra Opole Ślęza Wrocław 2-1 (0-1)
28 Granica Bogatynia Carbo Gliwice 1-0 (1-0)
28 Victoria Świebodzice MK Górnik Katowice 0-1 (0-0)
28 6 maja 1990 11.00 MCKS Czeladź Metal Kluczbork 1-0 (1-0)
28 Małapanew Ozimek Naprzód Rydułtowy 1-2 (1-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
29 12 maja 1990 17.00 Raków Częstochowa MCKS Czeladź 0-0 (0-0)
29 12 maja 1990 16.30 GKS Tychy Granica Bogatynia 4-0 (0-0)
29 Piast Nowa Ruda Kuźnia Jawor 2-0 (1-0)
29 Chrobry Głogów Górnik Pszów 2-1 (0-0)
29 12 maja 1990 16.00 Górnik Knurów Bumar Gliwice 0-2 (0-1)
29 12 maja 1990 16.30 ROW Rybnik Odra Opole 3-6 (0-3)
29 13 maja 1990 16.00 Carbo Gliwice Victoria Świebodzice 6-0 (4-0)
29 13 maja 1990 11.00 MK Górnik Katowice Małapanew Ozimek 3-0 (1-0)
29 Ślęza Wrocław Ruch Radzionków 1-0 (1-0)
29 12 maja 1990 17.00 Naprzód Rydułtowy Metal Kluczbork 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
30 Kuźnia Jawor Raków Częstochowa 1-0 (1-0)
30 Victoria Świebodzice GKS Tychy 0-5 (0-0)
30 19 maja 1990 16.30 Górnik Pszów Piast Nowa Ruda 2-0 (1-0)
30 Bumar Gliwice Chrobry Głogów 2-1 (0-1)
30 Odra Opole Górnik Knurów 2-0 (1-0)
30 Małapanew Ozimek Carbo Gliwice 0-3 (0-1)
30 Metal Kluczbork MK Górnik Katowice 1-0 (0-0)
30 Granica Bogatynia Ślęza Wrocław 0-0 (0-0)
30 20 maja 1990 11.00 MCKS Czeladź Naprzód Rydułtowy 0-0 (0-0)
30 19 maja 1990 16.30 Ruch Radzionków ROW Rybnik 3-2 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
31 26 maja 1990 17.00 Raków Częstochowa Górnik Pszów 4-0 (3-0)
31 26 maja 1990 16.30 GKS Tychy Małapanew Ozimek 5-0 (2-0)
31 Piast Nowa Ruda Bumar Gliwice 0-0 (0-0)
31 Chrobry Głogów Odra Opole 3-0 (2-0)
31 26 maja 1990 16.30 Górnik Knurów Ruch Radzionków 1-0 (1-0)
31 26 maja 1990 16.30 Carbo Gliwice Metal Kluczbork 1-1 (0-1)
31 26 maja 1990 11.00 MK Górnik Katowice Naprzód Rydułtowy 0-0 (0-0)
31 Ślęza Wrocław Victoria Świebodzice 3-1 (1-0)
31 Kuźnia Jawor MCKS Czeladź 1-1 (0-0)
31 26 maja 1990 16.30 ROW Rybnik Granica Bogatynia 3-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
32 2 czerwca 1990 16.30 Bumar Gliwice Raków Częstochowa 0-0 (0-0)
32 Metal Kluczbork GKS Tychy 3-2 (2-2)
32 Odra Opole Piast Nowa Ruda 0-1 (0-0)
32 2 czerwca 1990 17.00 Górnik Pszów Kuźnia Jawor 5-0 (2-0)
32 2 czerwca 1990 17.00 Ruch Radzionków Chrobry Głogów 0-0 (0-0)
32 Granica Bogatynia Górnik Knurów 2-0 (1-0)
32 3 czerwca 1990 11.00 Naprzód Rydułtowy Carbo Gliwice 1-1 (1-1)
32 3 czerwca 1990 11.00 MCKS Czeladź MK Górnik Katowice 0-0 (0-0)
32 Małapanew Ozimek Ślęza Wrocław 1-2 (0-1)
32 Victoria Świebodzice ROW Rybnik 0-3 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
33 9 czerwca 1990 17.00 Raków Częstochowa Odra Opole 4-0 (1-0)
33 9 czerwca 1990 16.30 GKS Tychy Naprzód Rydułtowy 3-0 (0-0)
33 Piast Nowa Ruda Ruch Radzionków 1-0 (0-0)
33 Kuźnia Jawor Bumar Gliwice 2-2 (1-1)
33 Chrobry Głogów Granica Bogatynia 4-1 (1-0)
33 9 czerwca 1990 16.30 Górnik Knurów Victoria Świebodzice 9-2 (4-1)
33 9 czerwca 1990 16.30 Carbo Gliwice MK Górnik Katowice 1-1 (0-0)
33 Ślęza Wrocław Metal Kluczbork 0-2 (0-0)
33 9 czerwca 1990 15.30 ROW Rybnik Małapanew Ozimek 4-1 (2-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
34 13 czerwca 1990 Ruch Radzionków Raków Częstochowa 0-3 (0-3)
34 13 czerwca 1990 MK Górnik Katowice GKS Tychy 0-2 (0-0)
34 13 czerwca 1990 Granica Bogatynia Piast Nowa Ruda 0-3 (0-1)
34 13 czerwca 1990 Bumar Gliwice Górnik Pszów 1-3 (0-1)
34 13 czerwca 1990 Victoria Świebodzice Chrobry Głogów 1-4 (0-1)
34 13 czerwca 1990 Małapanew Ozimek Górnik Knurów 0-1 (0-1)
34 13 czerwca 1990 Odra Opole Kuźnia Jawor 3-0 (1-0)
34 13 czerwca 1990 MCKS Czeladź Carbo Gliwice 0-1 (0-0)
34 13 czerwca 1990 Naprzód Rydułtowy Ślęza Wrocław 0-1 (0-0)
34 13 czerwca 1990 Metal Kluczbork ROW Rybnik 2-4 (0-2)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
35 17 czerwca 1990 17.00 Raków Częstochowa Granica Bogatynia 6-1 (5-1)
35 16 czerwca 1990 17.00 GKS Tychy Carbo Gliwice 2-0 (1-0)
35 Piast Nowa Ruda Victoria Świebodzice 8-0 (2-0)
35 17 czerwca 1990 17.00 Górnik Pszów Odra Opole 3-1 (1-1)
35 17 czerwca 1990 11.00 Bumar Gliwice MCKS Czeladź 0-0 (0-0)
35 Chrobry Głogów Małapanew Ozimek 1-1 (0-0)
35 16 czerwca 1990 11.00 Górnik Knurów Metal Kluczbork 1-1 (1-0)
35 Ślęza Wrocław MK Górnik Katowice 2-1 (2-1)
35 17 czerwca 1990 11.00 ROW Rybnik Naprzód Rydułtowy 2-3 (1-3)
35 Kuźnia Jawor Ruch Radzionków 1-0 (1-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
36 Victoria Świebodzice Raków Częstochowa 1-8 (1-1)
36 24 czerwca 1990 17.00 MCKS Czeladź GKS Tychy 0-1 (0-0)
36 Małapanew Ozimek Piast Nowa Ruda 0-5 (0-3)
36 23 czerwca 1990 17.00 Ruch Radzionków Górnik Pszów 0-2 (0-1)
36 Odra Opole Bumar Gliwice 2-0 (2-0)
36 Metal Kluczbork Chrobry Głogów 1-2 (0-0)
36 23 czerwca 1990 11.00 Naprzód Rydułtowy Górnik Knurów 5-0 (3-0)
36 23 czerwca 1990 16.30 Carbo Gliwice Ślęza Wrocław 1-0 (1-0)
36 24 czerwca 1990 11.00 MK Górnik Katowice ROW Rybnik 2-0 (2-0)
36 Granica Bogatynia Kuźnia Jawor 0-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
37 1 lipca 1990 14.00 Raków Częstochowa Małapanew Ozimek 6-0 (2-0)
37 1 lipca 1990 14.00 Ślęza Wrocław GKS Tychy 0-1 (0-1)
37 1 lipca 1990 14.00 Piast Nowa Ruda Metal Kluczbork 0-1 (0-0)
37 1 lipca 1990 14.00 Górnik Pszów Granica Bogatynia 3-0 wo
37 1 lipca 1990 14.00 Bumar Gliwice Ruch Radzionków 3-1 (2-0)
37 1 lipca 1990 14.00 Chrobry Głogów Naprzód Rydułtowy 2-2 (1-1)
37 1 lipca 1990 14.00 Górnik Knurów MK Górnik Katowice 2-2 (2-0)
37 1 lipca 1990 14.00 Odra Opole MCKS Czeladź 1-6 (0-2)
37 1 lipca 1990 14.00 ROW Rybnik Carbo Gliwice 2-1 (2-1)
37 1 lipca 1990 14.00 Kuźnia Jawor Victoria Świebodzice 3-0 (0-0)
kolejka data godz. gospodarze goście wynik
38 8 lipca 1990 14.00 Metal Kluczbork Raków Częstochowa 0-2 (0-0)
38 8 lipca 1990 14.00 GKS Tychy ROW Rybnik 4-2 (2-1)
38 8 lipca 1990 14.00 Naprzód Rydułtowy Piast Nowa Ruda 1-2 (0-1)
38 8 lipca 1990 14.00 Victoria Świebodzice Górnik Pszów 3-0 wo
38 8 lipca 1990 14.00 Granica Bogatynia Bumar Gliwice 0-1 (0-1)
38 8 lipca 1990 14.00 MK Górnik Katowice Chrobry Głogów 2-1 (1-0)
38 8 lipca 1990 14.00 Carbo Gliwice Górnik Knurów 1-1 (1-1)
38 8 lipca 1990 14.00 Ruch Radzionków Odra Opole 3-4 (1-2)
38 8 lipca 1990 14.00 MCKS Czeladź Ślęza Wrocław 0-0 (0-0)
38 8 lipca 1990 14.00 Małapanew Ozimek Kuźnia Jawor 2-2 (2-1)
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego